Jak si sjednat pojištění odpovědnosti zaměstnance přes internet?

Velmi jednoduchá záležitost, kterou vyřešíte během klidného večera se šálkem kávy. Stačí si pečlivě rozmyslet všechny klíčové podrobnosti, vyplnit údaje do patřičných kolonek a ničím se zbytečně nestresovat. Proč také, když internet výrazně usnadňuje každodenní život a zkracuje vzdálenosti, pomáhá například i ostýchavějším při seznamování a umí být opravdu nápomocen i v mnoha dalších oblastech.

Vyplnění formuláře je otázkou několika minut

Ať už pracujete kdekoliv, rozhodně není důvod podceňovat prevenci – tedy mít sjednanou pojistnou ochranu pro případ, že způsobíte nedopatřením nějaký problém na pracovišti. Hmotná škoda může být i poměrně drahá, vyšplhá se do statisíců a hradit takové věci z vlastní kapsy znamená zavázat se k astronomickému dluhu.

Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu lze vyřídit online, velmi jednoduše i z pohodlí domova, bez návštěvy kamenné pobočky a jednání s přiděleným makléřem. Připravte si základní kontaktní údaje, stejně jako data o zaměstnavateli. Na výběr je několik různých variant pojistky, z nichž jedna se týká například i aktivních řidičů s přiděleným služebním vozem.

Komplexní pojištění s výraznou slevou

Sjednat si cestovní pojištění společně s pojištěním odpovědnosti? Ale jistě, i tak se dá zajímavě ušetřit. Pojišťovna, jako je právě ERGO, na podobnou poptávku rozhodně myslí. Online dohoda z pohodlí domova vyžaduje minimum osobních dat, například v případě pojištění nemovitosti bude rozhodující výměra bytu (tedy počet metrů čtverečních plochy) a z tohoto údaje se vypočítá paušál, jednotný a spravedlivý pro všechny pojištěnce. Jednoduchý formulář je připravený pro všechny varianty pojištění, hotovo může být už za krátkou chvilku – bez nervů na pobočkách, bez čekání ve frontách…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..