Nebankovní půjčky Ostrava

Ve městě Ostrava nabízí půjčky celá řada bankovních i nebankovních společností. Pokud pomineme banky, tak nebankovní půjčky Ostrava nabízí například firma Credit Free nebo jiné nebankovní společnosti se sídlem nebo pobočkou ve městě Ostrava. Jaká je jejich nabídka a vyplatí se peníze z nebankovních zdrojů?

Nebankovní půjčky Ostrava pro všechny

Pro nebankovní společnosti (nejenom ve městě Ostrava) je typické že nabízejí půjčky bez  registru, bez příjmů nebo bez ručitele. Jejich nabídka je velmi široká, ale jen málokdy je to tak, že by vám byly schváleny půjčky jen tak bez ničeho. Většinou totiž mají nebankovní půjčky jen jedno „bez“.

Nebankovní půjčky Ostrava

Nebankovní půjčky Ostrava

Buď jsou to půjčky bez příjmů (tedy bez doložení příjmu), ale musíte být schopni za půjčené peníze ručit nemovitostí nebo jiným majetkem nebo alespoň musíte mít pro schválení půjčky bez příjmu spoluručitele.

Půjčky Ostrava bez registru

Nebo to jsou půjčky bez registru (to znamená, že si vás neověřují v registru dlužníků SOLUS nebo v jiném registru), ale zase po vás budou chtít alespoň nějaké doložení příjmu. Výhodnou nebankovních společností alej to především to, že jim pro schválení nebankovní půjčky bez registru stačí mnohem nižší příjmy než u srovnatelné nabídky v bance. Většinou ale bývá požadován, minimální příjme alespoň 9000 Kč.  Ale i ve městě Ostrava se dají najít firmy, která jako příjmy uznávají i sociální dávky, nebo příspěvek pro ženy na MD.

Nebankovní půjčky pro studenty nebo pro nezaměstnané?

Půjčky pro ty, kdo nemohou doložit vůbec žádné příjmy, jsou většinou velký problém. Takové půjčky totiž nenabízí téměř nikdo. Dají se ale najít výjimky. Napřít půjčky Ostrava pro nezaměstnané nabízí firma Cora Finance (Ostrava, Ostrava – Mariánské hory), která půjčuje ale maximálně částku do 10000 Kč. Půjčky jsou ale dostupné i pro nezaměstnané nebo pro studenty.

Máte nějaký tip nebo referenci na dobré půjčky Ostrava? Pokud máte nějakou zkušenost (i negativní) tak se o ni podělte s ostatními do naší diskuze na téma půjčky Ostrava!

1 komentář

  • ROMANA
    12 roky ago Reply

    DOBRY VECER.CHCI SE ZEPTAT JESTLI BY JSTE MI MOHLI DAT KONTAKT NEBO ADRESU NA PUJCKY CORA FINANCE,KTERA SIDLI V MARIANSKYCH HORACH.DEKUJI DIHLOVA

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search