Půjčka pro OSVČ má dnes jen minimum podmínek

Stačí, když vyplníte stručný kontaktní formulář a budete mít většinu práce za sebou. Jde jen o několik osobních údajů a ověření IČO, díky němuž bude jasné, že aktivně podnikáte. Jinak řečeno, malý úvěr, který je určený pro podnikatele, se může stát realitou ještě dnes. To vše bez osobních schůzek nebo dlouhých telefonických rozhovorů. Diskrétnost je totiž na prvním místě, podstatné věci se tedy vyřídí jednoduše online. Původně neřešitelné starosti, díky kterým byste měli mnoho vrásek, tak najednou vypadají jinak, že? Nemusíte do banky, k malé finanční injekci vede jen splnění několika klíčových podmínek.

Začíná se na pěti tisících

Kolik si lze půjčit a na jak dlouho? Půjčka pro OSVČ má naprosto jasně stanovené parametry a je přívětivá nejen k těm, kdo potřebují menší obnos. Dostane se totiž i na žadatele, kteří musí nutně platit vyšší výdaje. Výhodou je maximální variabilita, kterou každá osoba samostatně výdělečně činná jistě ocení. Při výběru není nutné spěchat, naopak, můžete si konkrétní sumu a lhůtu splatnosti velmi důkladně promyslet. Nejste totiž tlačeni k rozhodnutí na kamenné pobočce, kde byste se sešli s makléřem. Budete celou dobu v pohodlí domova, požádat lze v podstatě odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.

  • * 5 tisíc korun je minimum. Méně si už půjčit nelze. Stačí vám tato suma na nákup elektroniky?
  • * 30 tisíc korun je v tomto směru maximum. A platí, že se nemusíte ohlížet na žádné otázky.
  • * Splatnost? Vyberte si podle svého, existuje hned několik variant. Mantinely jsou 7 a 30 dní.

Jednoduchá záležitost pro každého

Bez osobních schůzek a dlouhých smluv. Podnikatelská půjčka je k dispozici i pro nováčky, kteří mají svůj živnostenský list teprve velmi krátce. Podmínek je jen několik a podstatné je hlavně to, aby byla ověřena totožnost žadatele a nedošlo k záměně. Administrativa celého úvěru je velmi nenáročná a potěší všechny, kdo nemají čas nazbyt.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search