Peníze a půjčky od soukromých osob

Potřebujte rychle půjčit peníze a už jste vyzkoušeli všechny běžně dostupné nabídky na půjčky a úvěry? Pak by vás mohli zajímat půjčky od soukromých osob. Zatímco u banky, musíte téměř vždy předložit potvrzení o příjmech, výplatní pásku, nebo si alespoň nechat na svůj běžný účet u banky posílat výplatu, půjčky od soukromých osob můžete získat i bez nutnosti dokládat svoje příjmy.

Pokud ale hlavním důvodem, proč vám banka nebo nebankovní společnost nechce schválit vaši žádost o půjčku, je právě výše vašich příjmů nebo dokonce to že zrovna žádné nemáte), musíte se připravit na to, že i u půjčky od soukromých osob se bude jednat spíše o menší částku. Pokud se poskytnuté peníze nemůžete zaručit nějakým jiným způsobem, může vám být poskytnuta maximálně půjčka 20000 korun v hotovosti. Pokud byste ale mohli poskytnout nějakou jinou formu ručení, zástavu nemovitosti, nebo pokud by se za vaši žádost zaručil někdo jiný, pak celková výše půjčky může být pochopitelně mnohem vyšší, než je půjčka 20000 Kč.

Půjčky od soukromých osob jsou nejčastěji poskytovány jako půjčky na směnku nebo v některých případech je se může jednat o dlužní úpis. Pokud vám někdo půjčí peníze na směnku, většinou se jedná jen o krátkodobou půjčku. Nejčastěji se délka půjčky na směnku pohybuje v rozmezí jeden měsíc až maximálně 3 měsíce. Poměrně často je ale možné po zaplacení alespoň úroku na konci splatnosti směnky požádat o její prodloužení.

Pokud vás zajímají půjčky od soukromých investorů, kteří poskytují peníze na směnku a stačila by vám právě půjčka 20000 korun, pak se můžete podívat na kterýkoliv z odkazů v tomto propagačním článku a sami si pak můžete vybrat z několika různých nabídek právě na tento typ půjčky.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search