Akční letáky na prosinec

Prosinec je obdobím svátečních chvil, ale také honičky za úžasnými dárky pro celou rodinu a pro známé. Jde o čas, kdy se loučíme se starým rokem a každý se snaží si trochu přilepšovat a pochutnávat si na věcech, které si třeba odpíral celý rok. Už jste nakoupili dárky pod stromeček? Víte si rady, nebo potřebujete nějakou inspiraci?

Pokud se rozmýšlíte nad drobnostmi pro radost, zkuste něco praktického do bytu nebo domu. Mezi báječné tipy na bydlení v moderním stylu patří lampy, svítidla a lustry. Seženete je i v nižších cenových relacích, ale v báječném provedení. Cenově dostupné jsou různé solární a LED světla, která vypadají ohromně. Ke zpříjemnění bydlení se může hodit i obyčejný květináč se zajímavými malbami, noví pomocníci na uklízení, hodiny, budíky nebo potřeby do domácnosti.

Pomoci s výběrem dárků a s plánováním vánočních a silvestrovských dobrot vám pomohou například letáky oblíbených hypermarketů a supermarketů. Tady se vždy nachází dostatečná nabídka a navíc za akční ceny. Letáky Kaufland vás například seznámí s akčními nabídkami na kuřecí maso, husu, vinnou klobásu, mleté maso nebo uzenou rolovanou plec. Nechybí ani dostatečný sortiment pití. Za skvělé ceny seženete alkohol, multipacky piva i nealkoholické nápoje. Vánoce jsou časem laskominek a nesmí chybět ani exotické ovoce. Během roku si ho možná ani nevšimnete, nebo ho obcházíte obloukem. Tradiční ananasy a kokosové ořechy můžete doplnit čerstvými fíky, karambolou, kumquatem, mučenkami, liči nebo avokádem. Pokud se chystáte někam na návštěvu, vezměte sebou dárkové balení sýrů, směsi slaného pečiva, pytlíky se slanými brambůrkami nebo oříšky. Milovníky piva potěší soudek, víno si obstaráte například ve stylové kameninové karafě. Pochopitelně letáky nezapomínají ani na tradiční šampaňské, které se hodí na oslavu Nového roku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search