Fitness, cvičení a diety

Každý, kdo chce zhubnout, asi zná typický recept- cvičení a dieta. Přesto se mnoho lidí neustále pídí po nějakém zázračném způsobu jak rychle zhubnout. Ty ale téměř nikdy nefungují, a když tak jen krátkodobě. Jediný ověřený způsob jak zhubnout je tedy fitness, cvičení, rozumné diety a spousta pevné vůle a trpělivosti.

Jak a kde cvičit při hubnutí? Doma nebo Fitness?

Je lepší při hubnutí cvičit doma nebo ve fitness? Obě možnosti mají své výhody i nevýhody. Pro cvičení ve fitness ale hovoří především to, že tam necvičíte sami. Do fitness můžete chodit s kamarádem nebo třeba i s celou skupinou. Většina fitness také nabízí různé programy, hodiny aerobiku, jógy, nejrůznějších cvičení. Ve fitness, s kamarády nebo s trenérem máte zpravidla větší motivaci opravdu cvičit

Fitness, cvičení a diety

Fitness, cvičení a diety

Cvičení nebo dieta?

Jak zhubnout co nejrychleji a zaručeně? Je důležitější při hubnutí cvičení nebo dieta? Osobně neznám nikoho komu by se podařilo zhubnout jenom díky cvičení nebo jenom díky dietě. Vždy se jedná o kombinaci jak cvičení tak i diety. Osobně si ale myslím, že o trochu důležitější je cvičení. Pokud začnete a vydržíte pravidelně cvičit, tak pak už tolik nevadí, když občas svoji dietu nedodržíte. A také, po cvičení zpravidla máte chuť jen na něco lehčího a to vás pak nutí dodržovat dietu.

Diety a hubnutí – jaká je nejlepší dieta?

Jaká je nejlepší dieta na hubnutí? Žádná! Nejlepší dieta na hubnutí je zdravý rozum. Nejlepší je zapomenout na všechny bláznivé recepty typu že celý den sníte jen pár kousků ananasu. Nejlepší je sestavit si co nejpestřejší jídelníček, anebo alespoň sledovat co jíte. Na začátku stačí, když si bude týden nebo dva pečlivě psát co jíte. Pak si to vše spočítejte a další týden se zkuste něco, co na jídelníčku být nemusel omezit.  Nejlepší dieta je nesnažit se zhubnout za den nebo za týden.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search