Redukční dieta a dieta modelek

Jak zaručeně zhubnout? Jaká je nejlepší redukční dieta a jak funguje dieta modelek? Poradíme vám jak na hubnutí a jak se zbavit přebytečných kil. Připravili jsme pro vás souhrn informací o redukčních dietách a o tom jak si vybrat tu správnou pro rychlé a snadné zhubnutí.

Co je to redukční dieta

Redukční dieta je především soubor doporučení jak by měl vypadat váš jídelníček jak postupovat při hubnutí. Redukční dieta je také označení pro všechny diety, které jsou zaměřené na snížení váhy. Správná redukční dieta by vám měla pomoci se stavením jídelníčku, po kterém budete hubnout, měla by vám poskytnout doporučení, jak by měl vypadat váš životní styl a cvičení. Redukční diety je možné obecně rozdělit na dvě hlavní skupiny. Jedna skupina jsou krátkodobé redukční diety – ty se zaměřují na co nejrychlejší úbytek váhy v co nejkratším čase. Druhá skupina pak jsou dlouhodobé redukční diety. Takové diety jsou zaměřené na to, abyste zhubli a hlavně abyste si svoji novou váhu udrželi. Při dlouhodobé redukční dietě ale musíte počítat s tím, že nebudete hubnout tak rychle jako u klasické rychlé redukční diety.

Dieta modelek a slavných osobností, nejrychlejší redkuční dieta?

Dieta modelek a slavných osobností, nejrychlejší redkuční dieta?

Nejlepší redukční diety pro rychlé zhubnutí

Mezi nejlepší redukční diety pro rychlé zhubnutí patří především dieta modelek. Tato dieta vám pomůže zhubnout až o 3 kila za 3 dny. Další rychlá redukční dieta je nízkokalorická dieta. U této diety je váš kalorický příjem silně omezen a i tato dieta se hodí jen pro krátkodobé hubnutí. Výsledkem ale může být snížení vaší váhy až o pět kilo za deset dní. Mezi další rychlé redukční diety, které vám pomohou zhubnout v krátké době, patří i třífázová redukční dieta, nebo například bodová dieta nebo také Cambridge dieta. Cambridge dieta vám může pomoci zhubnout až o deset kilo za čtyři týdny. Cambridge dieta se nejvíce hodí pro silně obézní lidi, kteří chtějí zahájit své hubnutí.

Jak si vybrat redukční dietu

Správná redukční dieta, která vám pomůže zhubnout, musí splňovat několik hlavních zásad. A jak si vybrat nejlepší redukční dietu?

Redukční dieta musí být vyvážená. Pokud by zvolená redukční dieta nebyla dostatečně vyvážená, nemohli byste ji držet dlouhodobě

Redukční dieta musí být pestrá. Pokud má být vaše hubnutí úspěšné, musí vám vaše dieta chutnat. Pokud vsadíte na dietu, která je zaměřená jen na několik málo potravin tak se vám taková dieta velmi rychle zprotiví.

Redukční dieta musí resetovat váš životní styl! Pokud si vyberte redukční dietu, která nebude v souladu s vaším životním stylem tak jí opět nebude schopni držet dlouhodobě a nezhubnete.

Jak funguje dieta modelek

Dieta modelek je krátkodobá redukční dieta, která vám může pomoci zhubnout až o 3 kila za 3 dny. Jedná se tedy o rychlý způsob jak snížit svoji váhu. Dieta modelek ale není dieta v pravém slova smysl. Spíše než dieta je to recept jak rychle a krátkodobě snížit svoji váhu.

Dieta modelek je založena především na pevně daném jídelníčku, který se skládá z několika málo vybraných druhů ovoce. Na jídelníčku diety modelek najdete pouze ananas, hroznové víno a kiwi. Tím se pak musíte stravovat tři dny v poměrně malých dávkách. Dieta modelek je tedy řízené hladovění jen s minimálním energetickým příjmem. Ovoce, které je na jídelníčku diety modelek vám sice trochu zaplní žaludek a dodá trochu energie, ale hlad určitě nezažene. Dieta modelek se tedy nehodí pro dlouhodobé hubnutí. Odborníci dokonce doporučují, abyste dietu modelek zkoušeli maximálně jednou za měsíc. Častější dieta modelek by vám mohla způsobit zdravotní problémy!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search