Jak zhubnout boky a stehna?

Potřebujete zhubnout boky a stehna? Hledáte rady, jaké jsou nejlepší cviky nebo jakou nasadit dietu aby vaše hubnutí bylo úspěšné? Poradíme vám, co nejlépe funguje pro zhubnutí boků a stehen.

Potřebuji zhubnout stehna a boky!

Pokud se vám právě toto honí hlavou, máme pro vás několik rad, jak by se vám mělo povést zhubnout svoje stehna a boky. Pokud pomineme liposukci, tedy odsátí přebytečného tuku z oblasti stehen a boků, nezbývá vám nic jiného než nasadit redukční dietu a začít cvičit.

Jak zhubnout boky a stehna bez cvičení?

Pokud hledáte nějaký návod jak zhubnout v těchto partiích aniž byste museli cvičit, tak vás asi zklameme. Zhubnout je možné i bez cvičení. Stačí si vybrat nějakou vhodnou redukční dieta a dodržovat redukční jídelníček. Takto se dá zhubnout i bez cvičení. Hubnutí jen za pomoci diety ale povede jen k celkovému snížení váhy. Pokud se potřebujete zaměřit především na to, abyste se zbavili přebytečných tukových polštářů na vašich bocích nebo stehnech, budete muset vaši dietu podpořit i cvičením.

Hubnou stehna – cviky

Pro zhubnutí stehen je nejlepší zvolit takové cviky, které vám umožní rovnoměrně zatěžovat celá vaše stehna. Tedy nejenom přední a vnější stranu vašich stehen. Musíte se zaměřit i na hýžďové svaly a hlavně i na vnitřní stranu stehen, tak aby se vám povedlo celkově zpevnit svaly a zbavit se přebytečného tuku. Dále platí, že byste měli volit především takové cviky, při kterých bude docházet k aerobnímu spalování, tedy musíte cvičit vždy několik sérií cviků.

Neopomeňte také, že pro formování stehen je asi nejlepším cvičením chůze. Chůze má totiž na stehna mnohem příznivější efekt než běhání, při kterém se namáhají trochu jiné skupiny svalů. Pokud se snaží zhubnout stehna, měli byste chodit na dlouhé procházky.

Hubneme boky – cviky

Nejlepší cviky pro zhubnutí boků je chůze nebo jízda na kole. Opět platí, že pro zhubnutí v těchto partiích by vaše cvičení mělo být především aerobní, tedy takové aby docházelo k odbourávání tuků právě v těch oblastech, které zatěžujete. Měli byste cvičit vždy alespoň 30 minut a alespoň 5x týdně.

Pokud se chcete dozvědět další informace o tom jak zhubnout stehna a boky, nebo o tom jaká je nejlepší dieta pro podobné hubnutí, podívejte se na náš blog o hubnutí kde najdete mnoho dalších rad a návodů jak zhubnout.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search