Hlavní důvody proč používat facebook

Váháte, jestli byste se měli zaregistrovat na facebook a začít používat tito sociální síť? Nejste si jisti co vám facebook může, nabídnou a jestli je to pro vás to pravé? Nevíte, proč byste měli být na facebook? Podívejte se na to, jaké jsou hlavní výhody a benefity které nabízí facebook

Registrace na facebook je snadná

Registrace na facebook je velmi snadná a intuitivní. Na to abyste začali používat facebook nemusíte být zkušený uživatel počítače. Zvládne to opravdu každý. O tom svědčí i to že facebook má na celém světě již téměř půl miliardy uživatelů. Jen v české republice má facebook přibližně tři milióny uživatelů. To je více registrovaných uživatelů než jakýkoliv jiný český web.

Používání facebook je snadné

Používat facebook je velmi snadné. I když je facebook původem zahraniční služba, všechno co je na facebook důležité, je přeloženo.  Nemusíte mít tedy strach, facebook je česky. Jedinou výjimkou jsou některé hry, nebo pokud se přidáte k nějaké zahraniční skupině, nebo pokud si mezi své kamarády přidáte nějaké osoby ze zahraničí. Pak se musíte smířit s tím, že s nimi budete muset komunikovat v češtině :).

Na facebook můžete ovlivnit svoje okolí

Důvody proč používat facebook

Důvody proč používat facebook

Tím jak je na facebook zaregistrováno mnoho lidí, roste i politická síla jakou má facebook. Je známo mnoho případů, kdy se spojila skupina lidí, která proti něčemu protestovala, založila svoji stránku na facebook, získala díky tomu tisíce nebo desetitisíce fanoušků a příznivců, a díky této síle pak ovlivnila rozhodnutí politiků, či jiné veřejné záležitosti

Na facebook můžete najít lidi, které jste už roky neviděli

Pokud se zaregistrujete na facebook a vytvoříte si svůj facebook profil, zjistíte, že velmi snadno najdete všechny svoje bývalé spolužáky ze základní, střední nebo vysoké školy. Můžete také najít bývalé kolegy práce, nebo pokud je vaše rodina široce rozvětvená tak všechny svoje vzdálené bratrance a sestřince.

Na facebook je mnoho zajímavých informací

Na facebook se můžete stát fanouškem různých zajímavých stránek, profilů slavných zpěváků. Herců a dalších osobností. Kolem těchto stránek se vytváří skupiny fanoušků, které se pak vzájemně informují o novinkách a zajímavostech. Na facebooku také najdete poznámky a komentáře některých politiků, novinářů a dalších slavných osobností.

Pro používání facebook se dá najít tisíc různých důvodů. Stejně jako je možní najít další tisíc různých důvodů proč facebook nepoužívat. Nejlepší rada asi je – zaregistrujte se na facebook, vyzkoušejte co facebook nabízí a sami se rozhodněte, jestli je to pro vás zajímavé.

1 komentář

  • Petr Olšany Červenka
    13 roky ago Reply

    Já už si nemyslím vůbec nic. Když senemůžete přihlásit do svého profilu, ůčtu a přitom zadávate heslo,email v pořádku jako vždy, tak na čí straně je chyba. Zde píšete hlavní důvody proč používat facebook. Řeknětě mně jeden důvod proč mě facebook nechce pustit na můj profil. Mobilní verze facebooku v mobilu jede správně. Ta samá hesla atd. Není to poprvé a mnoho lidí na facebooku, kteří se nemohu trvale či nastálo přihlasit na profil,účtu, tak raději založí nový účet, který zase na nějaký čas funguje. Nevím zda mně někdo z vás odpoví, což u rozumně slušných lidí bývá zvykem. Netřeba tvrdyt, že jsou špatně zadávaná hesla nebo špatná práce s počítačem. Moje heslo je, a toho se držím; Kdo chce, hledá způsob,-Kdo nechce, hledá výmluvu. Mějte krásný den. Petr Olšany Červenka.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search