Levná půjčka 5000 ihned

Co dělat ve chvíli kdy zjistíte, že jste úplně bez koruny a do další výplaty je ještě daleko? Řešením v podobné situaci může být malá půjčka v hotovosti třeba půjčka 5000 korun. Podobný typ úvěru najdete v nabídce nejedné nebankovní společnosti. Některé z nich se dokonce na tento typ malé půjčky v hotovosti specializují a je to jejich hlavní typ úvěru

Vyplatí se ale podobná půjčka 5000 ihned v hotovosti. Jaké jsou podmínky pro podobné úvěry a kolik za půjčené peníze vlastně zaplatíte? Je to levná půjčka, která se vyplatí nebo to jen zhorší vaši finanční situaci?

Pokud se podíváme na nejčastější nabídky na půjčky do 5000 korun, tak se jedná o tři hlavní nabídky. Jednou z nich je půjčka od Provident. Tam vám půjčí 5000 korun v hotovosti i bez ověření v registru. Pokud si od nich vezmete půjčku 5000 korun, tak ji následně budete splácet prostřednictvím pravidelných týdenních splátek.

Kde vzít peníze na nečekané výdaje? Levná půjčka 5000 ihned!

Kde vzít peníze na nečekané výdaje? Levná půjčka 5000 ihned!

Maximální doba je 45 týdnů, takže pokud zvolíte tuto nejdelší variantu, tak budete splácet 192 korun týdně. To vypadá poměrně dobře, ale pokud si spočítáte vše, co ve finále zaplatíte, tak zjistíte, že to ani omylem není levná půjčka. Ve finále totiž zaplatíte úrok a poplatky ve výši 70,94% tedy nebankovní společnosti Provident budete muset splatit 8626 Korun.

Vzít si takovou půjčku se tedy vyplatí pouze v případě, že opravdu nemáte žádnou jinou možnost jak získat peníze. Pokud máte možnost požádat o poskytnutí půjčky někde jinde tak se určitě vyplatí zvolit jinou možnost. Pět tisíc korun není až tak velká částka, možná byste se mohli zkusit raději obrátit na někoho ze svých známých nebo v rodině. Tam to určitě vyjde levněji.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search