Na pražském letišti dnes zaparkujete bez obav díky Smile Parking

Chystáte se do zahraničí za prací nebo na dovolenou? Pravděpodobně budete využívat pražské letiště, kde si můžete nově leccos usnadnit. Jde především o parkování, které vždy bylo nemalou nepříjemností. V důsledku toho se většina lidí rozhodla, že na letiště přijede hromadnou dopravou nebo si vezme taxi. Už se však nemusíte obávat dorazit na letiště vlastním autem, což je vždy nejpohodlnější způsob. Je tady totiž služba Smile Parking.

Proč využít Smile Parking

Je to hned několik důvodů, proč se vyplatí využít tuto službu. Veškeré starosti s parkováním totiž předáváte Smileparkingu a nemusíte si dělat starosti ani o své auto. Při využití parkování na pražském letišti přes tuto službu bude vaše vozidlo zaparkováno na hlídaném a zabezpečeném parkovišti, kde můžete využít také doplňkových služeb, jako je třeba mytí vozu nebo čištění interiéru. Nejdůležitější ale je, že:

  • K terminálu to máte vždy blízko
  • Vozidlo za vás zaparkuje řidič

Díky této službě totiž dokážete ušetřit mnoho času, a to právě proto, že zaparkujete přímo na letišti. Rychle se tak dostanete k letištnímu terminálu a nemusíte nikde hledat parkovací místo. Vaše vozidlo totiž vyzvedne řidič služby a bezpečně jej doveze na parkoviště. Kromě toho je možnost využít také bezplatnou doplňkovou službu Valet Parking, kde vám bude vaše vozidlo přistaveno opět na letišti v den vašeho návratu ze zahraničí.

Na pražském letišti dnes zaparkujete bez obav díky Smile Parking

Na pražském letišti dnes zaparkujete bez obav díky Smile Parking

Jak to funguje?

Samotné objednání služby je opravdu velmi jednoduché. Na webu služby si prostě vyberete konkrétní den vašeho odletu a rezervujete si parkovací místo. Následně získáte potvrzení o rezervaci a instrukce. Konečně se tak budete moci vydat na letiště vlastním autem bez nervů, že budete dlouho hledat parkovací místo a nebudete stíhat odlet. S touto službou můžete takové starosti přenechat na jiných a věnovat se tomu důležitému.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search