Firmy na klíč – služba moderního podnikatele

Máte dobrý nápad a chuť podnikat? Objevili jste díru na trhu, kterou je potřeba vyplnit? Pokud jste na následující otázky odpověděli kladně, jistě zvažujete založení vlastní firmy. Co ale dělat v případě, že se zakládáním společnosti nemáte sebemenší zkušenosti a přesto se svého snu nechcete vzdát? Řešení přináší služba s názvem firmy na klíč, která je snadnou, rychlou a zcela legální cestou k vlastní firmě.

Trocha statistiky

Založení firmy v českém podnikatelském prostředí je oproti některým státům Evropské unie i nadále svázáno poměrně složitým a zdlouhavým procesem úřadů a obchodních soudů. Dle nejnovějších statistik je nejkratší možná lhůta pro založení společnosti stanovena na 19 pracovních dnů. To samozřejmě tehdy, že víte jak na to, v právním prostředí se náležitě orientujete a máte potřebné finance i nemalé zkušenosti. V opačném případě se může takové založení akciové společnosti nebo společnosti s ručením omezeným protáhnout až na několik týdnů, či měsíců.

ID-100113766

Proč právě firmu na klíč?

Tato služba je zvláště vhodná pro ty, kteří nemají se zakládáním společnosti žádné zkušenosti, ale zároveň mají přesnou představu o tom, jak by měla jejich nově založená společnost vypadat. Mají v hlavě její obchodní jméno (název), obor podnikání, případně sídlo a další náležitosti. Existují totiž firmy, které se na zakládání společností na klíč specializují a vytvoří firmu, která bude přesně naplňovat vaše představy a požadavky.

A co finance?

Založení akciové společnosti je vázáno základním kapitálem v minimální výši 2 000 000 Kč, u společnosti s ručením omezeným činí základní kapitál 200 000 Kč. I to může být pro mnohé kamenem úrazu. Firmy na klíč však můžete získat až několikanásobně levněji. Porovnejte internetové nabídky a získejte svou firmu v nejkratším možném časovém úseku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search