Nebankovní podnikatelský úvěr vám pomůže rozjet byznys

V současné době je poměrně těžké realizovat podnikatelský plán, zejména pokud nemáte odpovídající finanční zázemí. Bankovní instituce jsou však skeptické k začínajícím podnikatelům, a proto vám bez alespoň jednoho daňového přiznání a optimálních příjmů úvěr zkrátka neposkytnou. V následujících řádcích vám však prozradíme, na jakou nebankovní společnost se obrátit.

V minulosti si nebankovní poskytovatelé vybudovali nechvalnou pověst nevýhodnými podmínkami a lichvářskými praktikami. Česká národní banka však začala regulovat i nebankovní trh, a tak se ničeho takového bát nemusíte. Nebankovní podnikatelský úvěr je způsob, jak proměnit nápady ve skutečnost.

Jak funguje nebankovní úvěr?

V tomto specifickém segmentu působí společnost Nebankovní finance, která má ve svém produktovém portfoliu podnikatelské úvěry na částku až 50 milionů korun, přičemž úroková sazba začíná na 4,9 % p.a. Všechno vyřídíte z pohodlí svého domova, takže nemusíte nikam chodit. Stačí vám pro sjednání telefon, případně počítač. Peněžní prostředky máte k dispozici do 48 hodin, aniž byste se museli potýkat s papírováním.

V posledních několika měsících jsou velice diskutovaným tématem úrokové sazby, jež neustále stoupají. Nebankovní společnost vám však dokáže nabídnout úrokovou sazbu 4,9 % p.a. při splnění určitých podmínek.

Podmínkou je zástava nemovitosti

Jelikož se i poskytovatelé musí nějak bránit, tak požadují určitou zástavu. Nebankovní finance mají v nabídce půjčky se zástavou nemovitosti, přičemž nemovitost nemusí být nutně vaše, ale můžete zastavit i nemovitost ve vlastnictví vaší společnosti, případě ve vlastnictví třetí osoby, která vám k tomu poskytne souhlas.

Dosáhněte vysněných snů rychleji a snadněji. Půjčka se zástavou nemovitosti vám v tom pomůže.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search