Potřebuji peníze, stačí mi půjčka 5000

Existuje nějaký spolehlivý způsob jak získat rychle peníze? Je nějaká půjčka 5000 Kč i pro lidi bez příjmu nebo pro nezaměstnané? Pokusíme se vám poradit. Když jste bez příjmů, bez práce nebo když máte prostě jenom problém vyjít s výplatou a potřebujete rychle získat nějaké peníze navíc, není to nic jednoduchého.

Na českém finančním trhu existuje několik nabídek na půjčky, které jsou dostupné i pro ty kdo mají nízké příjmy nebo jsou dokonce bez práce. Pokud si i vy říkáte „potřebuji peníze“ a patříte mezi tu skupinu obyvatel, která se díky finanční krizi ocitla bez práce a bez příjmu, není to určitě nic jednoduchého.

Půjčit si peníze je ale možné i v této situaci. Mezi nejznámější půjčky pro lidi bez příjmů patří nabídka od společnosti Ferratum. Tato společnost nabízí rychlé SMS půjčky a nepožaduje potvrzení o příjmech. Nevýhodou ale je to, že při první žádosti o půjčku vám u této společnosti půjčí maximálně 1000 korun. A to není nijak závratná částka. Za půjčku 1000 korun navíc zaplatíte úrok 250 korun a peníze musíte vrátit nejpozději za 3 týdny. Pokud ale peníze včas a pořádku vrátíte, příště si u této firmy můžete půjčit podstatně víc

Potřebuji peníze, stačí mi půjčka 5000

Potřebuji peníze, stačí mi půjčka 5000

Další možností na získaní peněz i pro nezaměstnané je pak půjčka na směnku bez poplatku předem ihned na ruku. I u tohoto typu půjčky není požadováno doložení potvrzení o příjmech. Podobně jako u půjčky Ferratum, i tady musíte počítat s tím, že úroky nebudou úplně nízké. Můžete si ale půjčit vyšší částku než u SMS půjčky a i splatnost je delší-. Půjčka na směnku je poskytována se splatností 1 – 2 měsíce.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search