Chytré hodinky pro děti jsou společníkem pro každý den

Mohou je využít nejen na kroužcích, ale také při jiné odpolední zábavě. Jsou vhodnou alternativou smartphonu pro nejmladší děti. Nabídnou lehkost, dlouhou výdrž na jedno nabití a také možnost zavolat si krátce s rodiči. Sečteno a podtrženo, tyto hodinky, které na první pohled působí jako běžný ukazatel časomíry, umí spoustu různých věcí. Poslouží i jako svítilna při večerním návratu domů, což je velmi praktické. Díky aplikaci v češtině se dají snadno nastavit a vůbec nebude vadit, když si je děti zapomenou před sprchováním na ruce. Jsou totiž také voděodolné, nosit se tedy mohou klidně celý den v kuse.

Ve škole nebudou žádné starosti

Zabavený mobil je problém, který se pak musí řešit. Na začátku je nepříliš vhodné zazvonění v hodině a reakce vyučujícího. Chytré hodinky pro děti ale mají speciální režim, s nímž k podobnému vyrušení nedojde. Ten se zapne stisknutím jediného tlačítka, stačí jej tedy aktivovat brzy ráno po příchodu do školy. Připraveno je také SOS tlačítko, které znamená upozornění na hrozící potíže. Děti mohou na požádání poslat také fotku svého okolí, stačí žádost ze strany rodičů. Díky jednoduchému ovládání si tuto elektroniku oblíbí i předškoláci. A v neposlední řadě, díky gumovému obalu nebude děti nic tlačit ani po delším nošení.

Upozornění na nízkou hodnotu baterie

Je už baterie opravdu slabá a nevydrží do dalšího dne? Nevadí, hodinky to dají brzy vědět a dají signál, že je musíte dát nabít. Na mobil je ještě pár let čas, zvláště pokud tato elektronika v mnohém zastane jeho roli. Zatímco smartphone se musí dobíjet prakticky denně, v tomto případě vydrží zařízení podstatně déle. Dobíjení zhruba dvakrát týdně tedy plně postačí. Zaujala vás tato tématika? Stačí se podívat na cel-tec.cz, kde je k dispozici více podnětných informací!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search