Dřevěná vrata

Dřevěná vrata lze zakoupit v kamenném obchodě i prostřednictvím internetu. Dřevěná vrata ocení ti, co provádí rekonstrukci domu nebo provádí novostavbu rodinného domu či si nechávají zhotovit garáž, kterou potřebují především pro svého motorového mazlíčka. Dřevěná vrata lze vybrat v mnoha barevném provedení, ale i z materiálu, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Dřevěná vrata můžete shlédnout u nás na firmě nebo prostřednictvím internetového obchodu www.vrata-dvere.cz, kde naleznete několik fotografií, které jsme pro Vás připravili.

Dřevěná vrata lze jednoduše objednat z pohodlí domova a to tak, že nám zašlete své požadavky a rozměry, kde nám vše důležité zdělíte a my Vám po potvrzení objednávky, výrobek zhotovíme. Rádi Vám jej dovezeme až na místo, které si sami určíte, nebo provedeme montáž, která se zakoupeným zboží souvisí. Dřevěná vrata nejsou jediným sortimentem, který Vám firma Elektrify nabízí. Vybírat můžete také z mnoha pohonů, která jsou vhodná na garážová vrata. Pro příklad uvedeme některé z nich.

Pohon podstropní Lift Master LM 1000A

Pohon podstropní Lift Master /Německý výrobce /,typ LM 1000 A s výkonem 1000 Nm a vodící řetězovou C dráhou nad vraty, řídící elektronika je vybavena bezpečnostním snímačem otáček a při najetí vrat na překážku,elektronika vyhodnotí situaci ,vrata zastaví a začnou reverzovat ,elektrický motor je standardně vybaven dálkovým ovládáním.

Pohon podstropní Lift Master TYP 5580

Pohon podstropní Lift Master /Německý výrobce /,typ 5580 s výkonem 800 Nm a vodící řetězovou C dráhou nad vraty ,řídící elektronika je vybavena bezpečnostním snímačem otáček a při najetí vrat na překážku,elektronika vyhodnotí situaci ,vrata zastaví a začnou reverzovat , elektrický motor je standardně vybaven dálkovým ovládáním.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search