Herci a postavy v telenovele Tisíc a jedna noc

Turecká telenovela Tisíc a jedna noc je klasická telenovela. Najdeme zde několik hlavních postav. Mezi ty nejdůležitější postavy v telenovele Tisíc a jedna noc patří určitě mladá architektka Šeherezáda, její šéf Onur Aksal, syn Šeherezády Kaan, přítelkyně Šeherezády Bennu a v neposlední řadě i společník a přítel Onura Aksala – Kerem.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Šeherezáda Evliyaogluová (Bergüzar Korel)

Šeherezáda v telenovele Tisíc a jedna noc, je postava mladé architektky, která je mladá, krásná, chytrá, ale má velké trápení. Její pětiletý syn Kaan je nemocný a má leukémii. Navíc její šéf Onur Aksal se jí zkouší dvořit a je při tom velmi neobratný. Dojde to až tak daleko že jí nabídne peníze, pokud se s ním vyspí.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Onur Aksal (Halit Ergenç)

Onur Aksal, je postava bohatého a úspěšného podnikatele v telenovele Tisíc a jedna noc. Onur má odtažitý vztah k ženám, neumí si představit, že by nějakou dokázal milovat. To se ale změní ve chvíli, kdy pozná Šeherezádu. Aby ji trochu potrápil, tak jí nabídne peníze, pokud s ním stráví noc. Když jeho nabídku přijme, je tím hodně překvapený, ale není už cesty zpět.

Herci a postavy v telenovele Tisíc a jedna noc

Herci a postavy v telenovele Tisíc a jedna noc

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Bennu Atamanová (Ceyda Düvenci)

Bennu je přítelkyně a kolegyně Šeherezády v telenovele Tisíc a jedna noc. Bennu je skoro stejně krásná a úspěšná jako Šeherezáda. Bennu také, aniž by o tom kdokoliv věděl, miluje Onura Aksala. Šeherezáda je její přítelkyně a tak se jí se vším svěřuje. Bennu velmi brzy pochopí, že mezi Šeherezádou a Onurem je něco víc.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Kerem Inceoglu (Tardu Flordun)

Kerem je společníkem a kamarádem Onura Aksala. I Kerem se v telenovele Tisíc a jedna noc zakouká do Šeherezády. Je na tom podobně jako Bennu. I on brzy pochopí co se děje mezi Šeherezádou a Onurem.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Kaan (Efe Çinar)

Kaan je malý pětiletý syn Šeherezády v telenovele Tisíc a jedna noc. Kaan je nemocný, trpí leukémii a nutně potřebuje transplantaci kostní dřeně. Peníze na operaci musí co nejdříve získat Šeherezáda a i proto se rozhodne přijmout nabídku, kterou dostane od Onura.

  1 Komentář

  1. Sára  •  

    Chci jen dodat, že Bennu je zamilovaná do pana Kerema, ale on je zamilován do Šeherezády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..