Herci a postavy v telenovele Tisíc a jedna noc

Turecká telenovela Tisíc a jedna noc je klasická telenovela. Najdeme zde několik hlavních postav. Mezi ty nejdůležitější postavy v telenovele Tisíc a jedna noc patří určitě mladá architektka Šeherezáda, její šéf Onur Aksal, syn Šeherezády Kaan, přítelkyně Šeherezády Bennu a v neposlední řadě i společník a přítel Onura Aksala – Kerem.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Šeherezáda Evliyaogluová (Bergüzar Korel)

Šeherezáda v telenovele Tisíc a jedna noc, je postava mladé architektky, která je mladá, krásná, chytrá, ale má velké trápení. Její pětiletý syn Kaan je nemocný a má leukémii. Navíc její šéf Onur Aksal se jí zkouší dvořit a je při tom velmi neobratný. Dojde to až tak daleko že jí nabídne peníze, pokud se s ním vyspí.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Onur Aksal (Halit Ergenç)

Onur Aksal, je postava bohatého a úspěšného podnikatele v telenovele Tisíc a jedna noc. Onur má odtažitý vztah k ženám, neumí si představit, že by nějakou dokázal milovat. To se ale změní ve chvíli, kdy pozná Šeherezádu. Aby ji trochu potrápil, tak jí nabídne peníze, pokud s ním stráví noc. Když jeho nabídku přijme, je tím hodně překvapený, ale není už cesty zpět.

Herci a postavy v telenovele Tisíc a jedna noc

Herci a postavy v telenovele Tisíc a jedna noc

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Bennu Atamanová (Ceyda Düvenci)

Bennu je přítelkyně a kolegyně Šeherezády v telenovele Tisíc a jedna noc. Bennu je skoro stejně krásná a úspěšná jako Šeherezáda. Bennu také, aniž by o tom kdokoliv věděl, miluje Onura Aksala. Šeherezáda je její přítelkyně a tak se jí se vším svěřuje. Bennu velmi brzy pochopí, že mezi Šeherezádou a Onurem je něco víc.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Kerem Inceoglu (Tardu Flordun)

Kerem je společníkem a kamarádem Onura Aksala. I Kerem se v telenovele Tisíc a jedna noc zakouká do Šeherezády. Je na tom podobně jako Bennu. I on brzy pochopí co se děje mezi Šeherezádou a Onurem.

Herci a postavy Tisíc a jedna noc: Kaan (Efe Çinar)

Kaan je malý pětiletý syn Šeherezády v telenovele Tisíc a jedna noc. Kaan je nemocný, trpí leukémii a nutně potřebuje transplantaci kostní dřeně. Peníze na operaci musí co nejdříve získat Šeherezáda a i proto se rozhodne přijmout nabídku, kterou dostane od Onura.

1 komentář

  • Sára
    13 roky ago Reply

    Chci jen dodat, že Bennu je zamilovaná do pana Kerema, ale on je zamilován do Šeherezády.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search