Srovnávač zboží i poradna pro spotřebitele v jednom – to je zboží-pro.cz

Nákupy na internetu jsou běžnou součástí našeho života – je tak snadné vybrat si zboží on-line, kliknout a nakoupit. Jenže je s tím spojena i řada rizik, jako je například objednání nekvalitního a předraženého zboží. Rozumné je proto využít nejen srovnávač zboží, ale i spotřebitelskou poradnu a před objednáním výrobku si udělat rychlý a jednoduchý přehled o trhu.

Je logické, že za své peníze chceme dostat to nejlepší možné zboží. Prvotřídní kvalitu za co nejnižší cenu. To umožňují stále oblíbenější srovnávače zboží, které využívá více než třetina lidí nakupujících na internetu.

„Dnes je možné na internetu nakoupit nepřeberné množství výrobků – elektroniku, knihy, oblečení, sportovní vybavení, stavebniny i potraviny. Pro spotřebitele je samozřejmě těžké se zorientovat a najít ten nejlepší a nejvýhodnější produkt. I proto jsme se rozhodli spustit nový srovnávač zboží a cen, který je uživatelsky přívětivý a nakupujícím pomůže se rychle zorientovat a vybrat si ten nejlepší výrobek,“ uvedla Marcela Milerová ze společnosti Mic & Mar s.r.o., která provozuje srovnávač zboží-pro.cz.

Poradenství jako součást srovnávače

„Nejsme jen další srovnávač zboží, ale našim klientům nabízíme přidanou hodnotu. Spolupracujeme se sdružením ochrany spotřebitele dTest a v rámci našeho webu budeme také provozovat spotřebitelskou poradnu,“ dodal Michal Šulák, jednatel společnosti.

Mladá a perspektivní společnost Mic & Mar s.r.o.  hýří nápady a již nyní přemýšlí nad tím, jaké další nové projekty bude realizovat. „Naším cílem je vybudovat pevnou a stabilní společnost. Chceme ukázat, že je možné provozovat elegantní a kvalitní srovnávač cen,“ shodují se provozovatelé zboží-pro.cz.

Společnost Mic & Mar s.r.o. je nová, perspektivní a ambiciózní firma, která se rozhodla poskytnout spotřebitelům službu navíc. I proto zanedlouho v rámci portálu zboží-pro.cz spustí spotřebitelskou poradnu, ve které najdete zajímavé a praktické rady, které vám pomohou vybrat zboží a poradí, jaké parametry sledovat.

Než objednáte zboží na internetu

Ještě před tím, než se rozhodneme zboží koupit, resp. vybrat, je třeba si ujasnit priority. „Ideální je si na chvíli sednout, sepsat si, zde je pro nás na prvním místě cena, design, barva nebo spotřeba či provozní náklady,“ uvedl Michal Šulák.

A když máte jasnou představu o zboží, které potřebujete nakoupit, stačí jen využít kvalitní vyhledávač zboží a srovnávač cen, jako je právě portál zboží-pro.cz. Je třeba podotknout, že nejde jen o pouhý srovnávač cen, jak ho v praxi českého internetu zatím známe. Zboží-pro.cz se brzy stane kompletní databází veškerých dostupných výrobků, které na internetu vůbec lze zakoupit! Veškeré zboží tak bude pohodlně na jednom místě a přehledně rozděleno do kategorií, které usnadní zákazníkovu orientaci a výběr.

Basket Purchase Shopping Cart Icon - Dooffy / Pixabay

Dooffy / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search