Výroba plastových karet vás překvapí

Jistě to zná každý z nás. Není obchod, kde by po nás prodavač nepožadoval zákaznickou kartičku, která nám nabídne luxusní množství věrnostních slev. Některé kartičky vypadají opravdu velmi přitažlivě a jistě si každý z vás při jejich bližším poznání říká, vždyť to muselo stát velké peníze. Některé karty totiž opravdu vypadají velmi draze, podstatné je přitom slovíčko vypadají. Výroba plastových karet od společnosti 4card není zdaleka tak nákladná, jak se mnozí mohou domnívat, ba naopak. Výroba plastových karet je rychlá a velmi efektivní. Zaručujeme maximální kvalitu a 100 % podobnost vašeho návrhu plastové karty s konečným výsledkem. Barvy zůstanou stejně syté jako na začátku a nemusíte se bát ani toho, že se vám na kartu vylije například horká káva. Naše plastové karty jsou velmi, odolné a tudíž si své místo naleznou i v peněženkách více hektických lidí.

Výroba plastových karet není složitá

Jelikož plastové karty neslouží pouze jako zákaznické kartičky v různých obchodech, což znají většinou ženy, které jsou jejich věrnými sběratelkami, slouží tyto pohodlné kartičky rovněž jako vstupní karty do různých objektů či evidují docházku do práce. Jelikož je výroba plastových karet opravdu velmi levnou záležitostí, firma, která s nimi nedisponuje, jako by nebyla. Jako potisk plastové karty můžete zvolit téměř cokoliv. Může se jednat o vaši vlastní grafiku, fotografii či symbol vaší společnosti. Vždy bude hotový výrobek vypadat naprosto identicky, jako šablona, podle které budeme plastovou kartu vyrábět. Svůj vzhled a šmrnc ovšem neztratí ani po čase používání. Barvy nevyblednou a povrch se výrazně nepoškodí. Opatřit kartu můžeme například i metalickým povrchem, který bude vypadat mnohem více luxusněji. Tento luxusní klenot budete tak vždy z vaší peněženky rádi vytahovat.

Rychlá výroba a kvalita za rozumnou cenu

Jelikož je výroba  plastových karet pro firmu 4card velmi jednoduchá, zhotovujeme je v rekordním čase. K výrobě plastových karet využíváme pouze moderní technologie, které se nám vždy odvděčí perfektním výrobkem. Pokud navíc pro svůj velkoobchod budete potřebovat více jak 4 000 ks plastových karet, budete od nás mít dopravu zcela zdarma. Vždy od nás navíc dostanete v počátku realizace zakázky vzorek plastové karty zdarma, pro vaši lepší orientaci. Karty vyrábíme do 1 000 ks za den, tudíž realizace zakázek se pohybuje od tří do pěti dnů.

Credit Card Bank Card Hand  - geralt / Pixabay
geralt / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search